‘Türk polisine koskoca bir alkış’ diyerek duyurdu… Ve yakalandı!

Home Uncategorized ‘Türk polisine koskoca bir alkış’ diyerek duyurdu… Ve yakalandı!
‘Türk polisine koskoca bir alkış’ diyerek duyurdu… Ve yakalandı!

Soylu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Tekirdağ’da Atatürk üzerinden provokasyon yapan zanlı yakalandı. Türk polisine koskoca bir alkış.” ifadelerini kullandı.

Zanlıyı yakalayan ekibin, iki gündür üstün bir teknik kullanarak yaptıkları analiz sonucu yaptıkları tespitin takdire değer olduğunu vurgulayan Soylu, “Türk polisi yakalar.” değerlendirmesinde bulundu.

Tekirdağ Valiliği, Marmaraereğlisi ilçesinde deprem riski nedeniyle boşaltılan Nizamettin Demirören İlköğretim Okulunun bahçesindeki Atatürk heykelinin kaidesine uygunsuz yazılar yazılmasına ilişkin olayın fail ya da faillerinin tespitine yönelik araştırma başlatıldığını bildirmişti.

Tekirdağ’da Atatürk üzerinden provakasyon yapan zanlı yakalandı…

Türk polisine koskoca bir alkış 👏👏👏

İki gündür üstün bir teknik kullanarak
yaptıkları analiz sonucu tespit takdire değer

Türk polisi yakalar 👍 @EmniyetGM

TEKİRDAĞ CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NDAN AÇIKLAMA

Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı, Atatürk büstü ve kaidesine uygunsuz yazı yazılmasına ilişkin gözaltına alınan şüpheli hakkında başlatılan soruşturmanın titizlikle sürdürüldüğünü bildirdi.

Başsavcılıktan yapılan açıklamada, Marmaraereğlisi ilçesinde 28 Mart’ta 3 okulda, farklı zaman dilimlerinde Atatürk büstü, kaidesi ve okul duvarlarına yazı yazılması ve zarar verilmesi olayıyla ilgili kamuoyunun bilgilendirilmesi amacıyla basın açıklaması yapılması gereğinin hasıl olduğu belirtildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
“Olayın faili olduğu değerlendirilen G.D, 30 Mart tarihinde CumhuriyetBaşsavcılığımızca verilen arama, yakalama ve gözaltı kararına istinaden yakalanarak gözaltına alınmıştır. Soruşturma, olayın ve failin terör örgütleri ile irtibatının araştırılması amacıyla Terör, Örgütlü ve Teknik Takipli Suçlar Büromuz tarafından titizlikle yürütülmektedir.”

İLKOKULUN BAHÇESİNDEKİ ATATÜRK HEYKELİNE HAKARET İÇERİKLİ YAZILAR YAZILMIŞTI

Tekirdağ Marmara Ereğlisi’nde depremde hasar görüp boşaltılan Nizamettin Demirdöven İlkokulu’nun bahçesinde bulunan Atatürk heykeline hakaret içerikli yazılar yazılmış, durumu fark eden vatandaşların ihbarı üzerine okula jandarma ekipleri sevk edilmişti.

Son dakika... Bakan Soylu duyurdu: Atatürk üzerinden provokasyon yapan zanlı yakalandı

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Leave a Reply

Your email address will not be published.