15 Nisan 2021 Muğla sahur vakti ne zaman, saat kaçta? Diyanet Muğla sahur saati, imsak vakti… Muğla imsakiye 2021

Home Haber 15 Nisan 2021 Muğla sahur vakti ne zaman, saat kaçta? Diyanet Muğla sahur saati, imsak vakti… Muğla imsakiye 2021
15 Nisan 2021 Muğla sahur vakti ne zaman, saat kaçta? Diyanet Muğla sahur saati, imsak vakti… Muğla imsakiye 2021


Ramazan ayı boyunca bu yıl da Muğla iftar ve imsak vakitleri cnnturk.com namaz vakitleri ve imsakiye sayfasında olacak. Diyanet İşleri Başkanlığı’nın imsakiye verileri esas alınarak hazırlanan sayfada gün gün orucun ne zaman başladığı ve ne zaman sona erdiği bilgisi yer alacak. İstenilen il seçilerek o ile ait vakitlere ulaşılabilecek ve sorgulama yapmak için ilin ismini değiştirmek yeterli olacak.

MUĞLA İMSAKİYE 2021

Güneş’in her ilde farklı saatlerde doğup batması nedeniyle iftar ve imsak vakitleri illere özel olarak Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından belirleniyor. İmsakiye sayfası üzerinden açıklanan bu verilerle orucun ne kadar süreceği kolaylıkla hesaplanabiliyor.

MUĞLA İMSAKİYESİ İÇİN TIKLAYINIZ…

MUĞLA İMSAK VAKTİ SAAT KAÇTA?

İl genelince oruç tutacak olan kişiler imsak vakti ile oruçlarını tutmaya başlayacak. Bu yıl ilde oruç 15 Nisan 2021 Perşembe günü saat 05:00’te başlayacak.

MUĞLA İFTAR VAKTİ (SAATİ) NE ZAMAN?

Niyetlerini ederek oruç ibadetlerini başlatan kişiler iftar saatinde ise oruçlarını açacaklar. İl genelinde oruç 15 Nisan 2021 Perşembe günü saat 19:48’de açılacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.