15 Nisan 2021 Sivas sahur vakti saat kaçta, 15 Nisan Sivas sahur saati, imsak vakti ne zaman? Sivas imsakiye 2021…

Home Haber 15 Nisan 2021 Sivas sahur vakti saat kaçta, 15 Nisan Sivas sahur saati, imsak vakti ne zaman? Sivas imsakiye 2021…
15 Nisan 2021 Sivas sahur vakti saat kaçta, 15 Nisan Sivas sahur saati, imsak vakti ne zaman? Sivas imsakiye 2021…


Ramazan ayı boyunca bu yıl da Sivas iftar ve imsak vakitleri cnnturk.com namaz vakitleri ve imsakiye sayfasında olacak. Diyanet İşleri Başkanlığı’nın imsakiye verileri esas alınarak hazırlanan sayfada gün gün orucun ne zaman başladığı ve ne zaman sona erdiği bilgisi yer alacak. İstenilen il seçilerek o ile ait vakitlere ulaşılabilecek ve sorgulama yapmak için ilin ismini değiştirmek yeterli olacak.

SİVAS İMSAKİYE 2021

Güneş’in her ilde farklı saatlerde doğup batması nedeniyle iftar ve imsak vakitleri illere özel olarak Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından belirleniyor. İmsakiye sayfası üzerinden açıklanan bu verilerle orucun ne kadar süreceği kolaylıkla hesaplanabiliyor.

SİVAS İMSAKİYESİ İÇİN TIKLAYINIZ…

SİVAS İMSAK VAKTİ SAAT KAÇTA?

İl genelince oruç tutacak olan kişiler imsak vakti ile oruçlarını tutmaya başlayacak. Bu yıl ilde oruç 15 Nisan 2021 Perşembe günü saat 04:18’de başlayacak.

SİVAS İFTAR VAKTİ (SAATİ) NE ZAMAN?

Niyetlerini ederek oruç ibadetlerini başlatan kişiler iftar saatinde ise oruçlarını açacaklar. Bu yıl ilde oruç 15 Nisan 2021 Perşembe günü saat 19:16’da açılacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.