Yarın BİM aktüel 16 Nisan 2021 Cuma kataloğu satışta! Bu hafta BİM kataloğu aktüel ürünleri 5 sayfa!

Home Haber Yarın BİM aktüel 16 Nisan 2021 Cuma kataloğu satışta! Bu hafta BİM kataloğu aktüel ürünleri 5 sayfa!
Yarın BİM aktüel 16 Nisan 2021 Cuma kataloğu satışta! Bu hafta BİM kataloğu aktüel ürünleri 5 sayfa!


BİM aktüel katalog ile alışveriş tutkunlarının merakla beklediği ürünler paylaşıldı. Uzun süre sonra ilk kez 5 sayfa olarak yayınlanan katalogda fiyat listeleri de paylaşıldı. Peki, hangi sayfada neler var ve bu ürünler kaç liradan satışta olacak?

BİM AKTÜEL 16 NİSAN 2021 SAYFA 1

Aktüel kataloğun ilk sayfasında peşin fiyatına 12 taksit imkanı sağlanacak olan 57 parça yemek takımı ön planda yer alıyor. Bunun yanı sıra döküm tencere, çelik tencere seti, çatal, kaşık bıçak takımları ve 6’lı çeşitli bardaklar da ilk sayfada bulunuyor.

BİM AKTÜEL KATALOĞU SAYFA 2

Aktüel ürünler kataloğunun ikinci sayfasında ise 8 parça çeyiz seti, kadife yatak örtüsü, banyo havlusu, kadife bornoz, bambu yorgan, post halı, püsküllü halı, klasik terlik çeşitleri ve düğmeli pijama takımı gibi ürünler yer alıyor.

BİM KATALAOĞU AKTÜEL ÜRÜNLERİ SAYFA 3

Aktüel kataloğun üçüncü sayfasında ise tos makinesi, Türk kahvesi makinesi, cam davlumbaz, çay makinesi, cam set üstü ocak, overlok makinesi, elektrik süpürgesi, waffle makinesi, narenciye sıkacağı, profesyonel saç kurutma makinesi, baskül, şarjlı profesyonel saç kesme makinesi ve 4 kapaklı dolap gibi ürünler bulunuyor.

BİM AKTÜEL CUMA SAYFA 4

Kataloğun dördüncü sayfasında çok amaçlı akrobatik merdiven, kablosuz ipli, kenar otu kesme makinesi, sunta kesme makinesi, darbeli matkap, zımpara makinesi ve çeşitli mutfak ürünleri yer alıyor.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU SAYFA 5

Aktüel kataloğun beşinci ve son sayfasında ise 6 çekmeceli derin dondurucu ve iki kapılı buz dolabı bulunuyor.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.